Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Pora roku
  1. wiosna
  2. lato
  3. jesień
  4. zima
Kolor
  1. czarnyczarnybeżowybeżowybrązowybrązowy
Cena
  1. 224
    270
  2.  
  3. -

Trapery młodzieżowe

Trapery młodzieżowe to obowiązkowa pozycja dla osób ceniących sobie wygodę. Buty skierowane są przede wszystkim do miłośników długich pieszych wędrówek oraz osób lubiących spędzać wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu. Ich solidna konstrukcja i wygoda powodują, że zapewniają optymalną ochronę stopy. Trapery coraz częściej można spotkać na ulicach miast na nogach zwykłych użytkowników, którzy nie przemierzają na co dzień górskich szlaków. Oni cenią je przede wszystkim za komfort. Trapery młodzieżowe Otmęt w przeciwieństwie do wielu popularnych modeli szyte są wyłącznie z naturalnych skór. To daje im bardzo dużą trwałość oraz zapewnia stopom właściwą wentylację, co wpływa na komfort noszenia. Dodatkowo każda para wyposażona jest we wkładki zawierające środek antybakteryjny szwajcarskiej firmy Sanitized oraz składniki na bazie węgla drzewnego, które skutecznie przeciwdziałają rozwojowi bakterii i nieprzyjemnym zapachom. Nasze trapery Otmęt to buty, które pomogą stawić czoła niejednemu wyzwaniu i wyjść z niego obronną ręką.