Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Kolor
  1. czarnyczarnybrązowybrązowy
Cena
  1. 79
    80
  2.  
  3. -

Akcesoria

Paski

Produktów: 2

Produktów: 2

Paski skórzane to jeden z najpopularniejszych elementów męskiej garderoby, a w przypadku formalnych spotkań jest wręcz koniecznością. Ta część garderoby jest produkowana z różnych materiałów (np. z bawełny, lnu czy tkanin syntetycznych) jednak to właśnie skórzany pasek jest najpopularniejszy i każdy mężczyzna powinien posiadać przynajmniej dwa w swojej garderobie – czarny i brązowy. W dobieraniu odpowiedniego paska jest kilka prostych reguł. Najważniejszą z nich jest spójność z resztą ubioru. Pasek skórzany musi pasować kolorystycznie do koloru butów i paska od zegarka. Jednym z podstawowych błędów jest mieszanie kolorów tych elementów np. brązowy pasek i czarne buty. Drugim ważnym aspektem jest długość paska. Powinien być maksymalnie 15 cm dłuższy niż obwód w pasie. Dzięki temu nie będzie bezwiednie zwisał nam zza pleców. Najlepsze paski wykonane są z naturalnej skóry wysokiej jakości. Takie paski cechują się dużą wytrzymałością na pękanie czy zużycie, dzięki czemu przy odpowiedniej pielęgnacji możemy się nimi cieszyć przez wiele lat.