Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.

Buty zamszowe

Produktów: 42

Produktów: 42

Zamsz jest jednym z najwygodniejszych materiałów z jakich wykonywane są buty. Spokojnie konkuruje z nowoczesnymi materiałami syntetycznymi czy ze skórami błyszczącymi, które są najczęściej stosowane w produkcji obuwia. Zamszowe buty cenione są przede wszystkim za wyjątkową wygodę i sprężystość. Skóra welurowa, nazywana zamszową, jest bardzo miękka i idealnie dostosowuje się do kształtu stopy. Dzięki temu obuwie welurowe leży jak ulał już od pierwszego włożenia. Młodzieżowe buty zamszowe Otmęt są bardzo lubiane również za wyjątkowy wygląd. Zamsz prezentuje się bardzo elegancko i mocno odróżnia się od pozostałych rodzajów skór. Jego włoskowata faktura powoduje, że każda kreacja wygląda ekskluzywnie. Młodzieżowe buty zamszowe Otmęt produkowane są wyłącznie z naturalnej skóry. Dobierając materiały kierujemy się jej wysoką jakością. Dbałość o wygodę i wytrzymałość powoduje, że nasze buty zamszowe są wybierane przez wielu klientów.