Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Kolor
  1. białybiałyczarnyczarnybeżowybeżowyoliwkowyoliwkowybrązowybrązowy
Cena
  1. 139
    225
  2.  
  3. -

Klapki i sandały młodzieżowe

Produktów: 37

Produktów: 37

Obuwie letnie powinno być przewiewne, lekki i bardzo wygodne. Lato to pora roku, w czasie której nasze stopy wreszcie mają szansę odpocząć i zregenerować się po długim okresie jesienno-zimowo-wiosennym gdy nosimy w pełni zabudowujące naszą stopę obuwie. Dlatego tak ważne jest, aby w najcieplejszy okresie roku nosić odkryte obuwie. Skórzane klapki i sandały są bardzo uniwersalne jeśli chodzi o stylizacje. Idealnie komponują się z lnianą koszulą i szortami lub krótkimi spodniami (np. bojówkami). Będą również wyglądać dobrze w połączeniu z długimi spódnicami, letnimi sukienkami lub lnianymi spodniami. Klapki i sandały młodzieżowe Otmęt zostały stworzone z myślą o tym, aby nasze stopy mogły odpocząć i zregenerować się. Nasza linia obuwia dla młodzieży charakteryzuje się wyjątkowym komfortem noszenia i bardzo dużą wytrzymałością. Skórzane klapki i sandały młodzieżowe wykonane są z naturalnej skóry. Każda para posiada wkładkę antybakteryjną, a wyściółka wykonana jest z oddychającej skóry zapewniając wysoką higienę stóp i przeciwdziałając nieprzyjemnym zapachom.