Drodzy Klienci,

informujemy, iż w dniach od 15.07 do 26.07.2019 fabryka będzie zamknięta z powodu urlopu.
Prosimy o szczególne zwróceniu uwagi na czas realizacji podany w karcie produktu (do 14 dni roboczych).

Dodatkowo informujemy, że zamówienia można składać przez cały okres urlopu, a produkcję rozpoczniemy zaraz po powrocie.

Zespół Otmęt-Zbyt.

Podszewka
  1. welurowa
  2. dwoina podszewkowa
Kolor
  1. białybiałyczarnyczarnybeżowybeżowyoliwkowyoliwkowybrązowybrązowy
Cena
  1. 159
    225
  2.  
  3. -

Klapki i sandały męskie

Produktów: 25

Produktów: 25

W sezonie letnim zamieniamy trzewiki czy trapery na klapki i wkładamy wygodne szorty. Nie ma nic lepszego jak spacer i odpoczynek w wygodnym obuwiu. 
Wysokiej jakości klapki męskie to istny relaks dla stóp i pełen komfort użytkowania. Musimy pamiętać, że wybór dotyczący obuwia letniego powinien być podyktowany nie tylko wygodą noszenia, ale również aspektami higieny. Warto wybrać lekkie buty ze skóry naturalnej, z odpowiednią wentylacją i ręcznymi przeszyciami. Tylko takie dadzą uczucie relaksu nawet podczas wielogodzinnego spaceru.
Kupując klapki możesz czuć się nie tylko wygodnie, ale i modnie. Najnowsze trendy stanowią zarówno klapki o różnej kolorystyce, jak i różnych fasonach – mogą być zupełnie gładkie bądź z klamrami, z odkrytymi bądź zakrytymi palcami lub z różnego rodzaju skóry: naturalnej lub zamszowej.
Wybierz takie, w których będziesz czuć się najlepiej i które będą pasować do Twoich codziennych stylizacji. Podczas wakacyjnych wojaży, zwiedzania najbardziej odległych zakątków czy spacerowania po mieście klapki sprawdzą się najlepiej i co ważne, zajmą niewiele miejsca w walizce. Od wielu lat ten rodzaj obuwia promowany jest przez największe domy mody. Klapki pasować będą zarówno do szortów jak i dżinsów, a raz wybrany fason klasycznych, ponadczasowych klapek dobrej jakości posłuży z całą pewnością co najmniej kilka letnich sezonów.