Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Pora roku
  1. wiosna
  2. lato
  3. jesień
  4. zima
Cena
  1. 249
    305
  2.  
  3. -

Glany męskie

Produktów: 4

Produktów: 4

Glany męskie - kultowe buty z ideologią, tylko na ButyOtmęt.pl

Glany to obuwie z ideologią. Te ciężkie, skórzane buty najczęściej zakładają osoby o jasno wyznaczonych poglądach i stylu bycia, a także miłośnicy ciężkiego brzmienia. I chociaż jeszcze do niedawna glany były zarezerwowane głównie dla właściwej subkultury, tak dzisiaj sięgają po nie nawet ci, którzy na co dzień preferowali raczej klasyczny styl ubioru. Glany naszej firmy wykonane są z naturalnej, najlepszej jakości skóry. Dołożyliśmy wszelkich starań, by obuwie tego rodzaju dawało jak największy komfort noszenia. Zdajemy sobie sprawę, że glany noszone są przez ich właścicieli niemalże przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych, tak latem jak i zimą. Nasze glany są ręcznie szyte i produkowane w całości w Polsce - to buty „nie do zdarcia”.