Darmowa dostawa
Przy zamówieniu 2 i więcej par
 
Bezpieczne zakupy
Teraz masz 100 dni na zwrot!
 
Infolinia:

+48 77 466 14 67 (w godz. 7-15)

Przerwa urlopowa od 17.07 do 28.07
Zamówienia złożone po 4.07 będą przyjmowane do realizacji produkcyjnej po 1.08.br
Zamówienia dotyczące obuwia z kategorii OUTLET lub II GATUNKU będą wysyłane na bieżąco do 13.07.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Jesteśmy producentem obuwia marki Otmęt szytego ręcznie tradycyjnym sposobem. Wszystkie zamówienia składane przez sklep internetowy są realizowane przez indywidulaną produkcję wybranego wzoru obuwia, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć Wam buty o unikalnej konfiguracji, jak również buty o niestandardowych wymiarch, których nie kupisz nigdzie poza naszym sklepem.
Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.
Dostawa zamówienia realizowana jest standardowo od 5 do 10 dni roboczych - jest to czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty, uszycie obuwia, przygotowanie zamówienia oraz dostawę pod wskazany adres.

Co wtedy jak Twoje zamówienie nie dotarło

Jeśli Twoje zamówienie nie dotrze pod wskazany adres w ciągu 14 dni i kurier nie kontaktował się z Tobą w sprawie dostarczenia przesyłki, koniecznie poinformuj nas o tym fakcie. Będziemy mogli szybciej sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie potrzeby, zlecimy jej poszukiwanie. Damy Ci wskazówki, jak dalej postępować.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia. Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.