Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Kolor
  1. czarnyczarnybeżowybeżowyoliwkowyoliwkowybrązowybrązowy
Cena
  1. 199
    315
  2.  
  3. -

Buty zimowe męskie

Produktów: 35

Produktów: 35

Buty męskie zimowe - duży wybór modeli z ocieplenie, tylko na ButyOtmęt.pl

Zimą należy w sposób wyjątkowy zadbać o stopy – ujemne temperatury i opady śniegu mogą powodować, iż przy nieodpowiednim obuwiu stopy mężczyzny mogą zostać przemoczone i wyziębnięte. Stopy w obuwiu powinny być zawsze suche i ciepłe. Obuwie zimowe musi być odpowiednio ocieplone, posiadać grubą podeszwę i dobrą wkładkę. Każdy nasz model jest wykonany ze skóry naturalnej z właściwą starannością, dzięki ręcznemu szyciu w Polsce. Dzięki temu nasze buty na zimę ogrzewają stopy, nie przepuszczają powietrza ani wody oraz są łatwe w czyszczeniu. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne półbuty o grubej, antypoślizgowej podeszwie, jak i sportowe trapery. W kolekcji nie brakuje również męskich trzewików i obuwia, które skierowane jest głównie do młodzieży.

W sklepie internetowym ButyOtmet znajdziesz buty zimowe męskie, które spełnią Twoje oczekiwania.