Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Pora roku
  1. wiosna
  2. lato
  3. jesień
  4. zima
Kolor
  1. czarnyczarnybrązowybrązowy
Cena
  1. 299
    315
  2.  
  3. -

Trekkingi męskie

Buty trekingowe męskie to kategoria obuwia, która skierowana jest do osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Znajdziecie w niej buty które cechują się wyjątkowym komfortem noszenia oraz bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzeń, które musi wytrzymać różne warunku zewnętrzne oraz wiele kilometrów wędrówki pieszo. Buty trekkingowe męskie nie są przeznaczone wyłącznie dla miłośników wędrówek po górach czy trudnych wypraw. Obuwie świetnie sprawdza się również podczas codziennego użytkowania. Jest odporne na wodę, chroni stopę i jest bardzo komfortowe. Dlatego też cieszy się ogromną popularnością wśród mężczyzn ceniących sobie odporne i komfortowe buty. Otmęt posiada w swojej ofercie wiele modeli w różnych kolorach. Wszystkie buty wykonane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnej skóry dzięki czemu jest to obuwie wygodne i niezawodne.