Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Pora roku
 1. wiosna
 2. lato
 3. jesień
Kolor
 1. szaryszaryniebieskiniebieskibiałybiałyczarnyczarnybeżowybeżowyoliwkowyoliwkowygranatowygranatowybrązowybrązowy
Cena
 1. 139
  280
 2.  
 3. -

Letnie buty młodzieżowe

Produktów: 73

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produktów: 73

Strona:
 1. 1
 2. 2

Młodzieżowe buty Otmęt, które można nosić latem charakteryzują się bardzo wysokim poziomem komfortu noszenia oraz przeciwdziałają poceniu się nóg. Jest to bardzo ważne szczególnie latem, gdy do butów ubieramy raczej cienkie skarpetki, które nie chronią stopy tak dokładnie jak grube wełniane skarpetki używane zimą. Buty młodzieżowe letnie posiadają wkładki zawierające środek bakteriobójczy szwajcarskiej firmy Sanitized i składniki na bazie węgla drzewnego, które pochłaniają nieprzyjemny zapach i zabijają bakterie. Jest to szczególnie ważne latem, gdy nasze stopy mają większą tendencję do pocenia się. Dzięki temu nasze nogi i buty nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Wszystkie letnie buty młodzieżowe Otmęt wykonane są z naturalnej skóry, która pozwala naszej skórze stóp swobodnie oddychać zapewniając komfort noszenia nawet w największe upały.