Drodzy Klienci,
w związku z okresem przedświątecznym, bardzo dużą ilością zamówień i wzmożoną pracą kurierów, informujemy, iż zakupione obuwie może docierać do Państwa z niewielkim opóźnieniem.
Dodatkowo informujemy, iż od 24.12.2018 do 1.01.2019 fabryka będzie zamknięta i w tym okresie zamówienia nie będą realizowane, natomiast można je składać przez cały ten okres.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Otmęt-Zbyt.
Pora roku
 1. wiosna
 2. lato
 3. jesień
 4. zima
Kolor
 1. niebieskiniebieskiczarnyczarnybeżowybeżowyoliwkowyoliwkowygranatowygranatowyciemno brązowyciemno brązowyjasno brązowyjasno brązowybrązowybrązowy
Cena
 1. 169
  290
 2.  
 3. -

Buty młodzieżowe całoroczne

Produktów: 67

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produktów: 67

Strona:
 1. 1
 2. 2

Buty młodzieżowe całoroczne muszą charakteryzować się wyjątkową wytrzymałością oraz komfortem. Przede wszystkim muszą być odporne na różne warunki atmosferyczne - nieważne czy pada deszcz lub śnieg, czy jest siarczysty mróz czy też jest gorąco i praży słońce. Całoroczne buty młodzieżowe nosi się zwykle po kilka – kilkanaście godzin dziennie czasem nieprzerwanie przez cały rok. Dlatego też nie mogą one uciskać, ocierać czy powodować dyskomfortu. Buty Otmęt są ręcznie szyte. Oznacza to, że wszystkie elementy są dokładnie dopasowane i bardzo solidnie połączone. Dodatkowo zastosowane we wkładkach technologie zapewniają komfort oraz przeciwdziałają rozwojowi bakterii dzięki czemu buty nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu nawet po wielu godzinach noszenia. Całoroczne młodzieżowe buty Otmęt to komfortowy wybór na lata.