Drodzy Klienci, 
Informujemy, że z powodu sezonu urlopowego połączonego z modernizacją naszej hali produkcyjnej, produkcja zostaje wstrzymana. Wszystkie zamówienia złożone po 27.06 będą realizowane w pierwszej połowie sierpnia. Niemniej jednak zamówienia można składać przez cały ten okres.
Za utrudnienia przepraszamy. 
Pora roku
 1. wiosna
 2. lato
 3. jesień
 4. zima
Kolor
 1. szaryszaryniebieskiniebieskibiałybiałyczarnyczarnybeżowybeżowybordowybordowyoliwkowyoliwkowygranatowygranatowyciemno brązowyciemno brązowyjasno brązowyjasno brązowybrązowybrązowy
Cena
 1. 154
  315
 2.  
 3. -

Męskie obuwie skórzane Otmęt®

Produktów: 281

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produktów: 281

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Buty stanowią wizytówkę mężczyzny, a na pierwszej randce kobieta zwraca w pierwszej kolejności uwagę nie tyle na wygląd adoratora, co właśnie na obuwie. Obuwie męskie może zaważyć także we współpracy biznesowej – eleganckie i zadbane dobrze świadczą o ich właścicielu. Chociaż obuwie jest domeną kobiet to zaleca się, aby zadbany mężczyzna posiadał minimum dwie pary z każdego fasonu – zarówno obuwie sportowe, jak i eleganckie. Panowie nie potrzebują dokonywać zakupów w każdym sezonie, szczególnie kiedy przy zakupie wezmą oni pod uwagę jakość i ponadczasowość, która pozwoli butom służyć przez długie lata w niezmienionym formie. Nabywając buty warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim, jeśli chcesz wybrać się w nich na ważną uroczystość czy romantyczną kolację, nigdy nie kupuj obuwia w innym kolorze aniżeli czarnym – tak głosi niepisana zasada „no brown after six”. I nawet jeśli dzisiejsze trendy wskazują na dowolność w wyborze obuwia mniej formalnego to warto postępować zgodnie z tą regułą, by nie popełnić faux pas. Obuwie powinno być noszone zgodnie ze swoim przeznaczeniem: klapki, sandały, półbuty, trzewiki, pantofle, a nawet trapery mają swoje zastosowanie. I chociaż może nam się wydawać, że Oxfordy są identyczne jak Brougsy to w świecie mody dzieli je ogromna przepaść – te pierwsze nosimy tylko do garnituru, natomiast drugie doskonale pasować będą zarówno do dżinsów jak i spodni materiałowych.